Rio Blu-ray
 • Patinka
  • Išgirsk ritmą... Pajusk ritmą… Leisk sau pakilti virš debesų! Filmo LEDYNMETIS kūrėjai pristato naują skraidančią komediją, skirtą visai šeimai. Retos veislės papūga Žydrūnas yra įsitikinęs, jog yra paskutinis savo rūšies atstovas. Tačiau vieną dieną jis sužino apie Rio de Žaneire gyvenančią gentainę Pupą. Žydrūnas dėl pažinties su paslaptingąja Pupa pasirengęs bet kam – taigi jis iškeliauja į tolimą kelionę. Niekada iki tol net nebandęs skraidyti Žydrūnas susipažįsta su miesto paukščiais, kurie padeda jam įsidrąsinti ir išskleisti sparnus gyvenimo skrydžiui!

   PAPILDOMA MEDŽIAGA :Rio muzikinė dėžutė. Bum bum tiš tiš: Rio garsai. Taio Cruz – „Telling the World“ muzikinis klipas. „Sveiki atvykę į Rio“ muzikinis klipas. Ištrintas epizodas – vaisių stendas. Tyrinėjant Rio. Tikrasis Rio. Kuriant karštuosius sparnus. Rūšių saugojimas: vienu metu tik vienas balsas. Piktų Rio paukščių vaizdo klipai. Blu-ray interaktyvus priedas: sukurk pats Rio atvirutes! KARNAVALO ŠOKIS – muzika, kuri privers kojas šokti su mylimiausiais Rio veikėjais.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Rio Blu-ray

     
   Įvertinimas:

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   94 items in stock

   Kaina: 14,48 € su PVM

   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (5)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 5 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 5 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,50 €.