Pramogų parkas DVD
 • Patinka
  • Filmo KIETAKIAUŠIAI režisierius sugrįžta su nauju filmu. PRAMOGŲ PARKAS tai protinga ir šmaikšti komedija, kurioje kiekvienas galime įžvelgti kažką savito. Džeimsas (Jesse Eisenberg) siekia sutaupyti šiek tiek pinigų mokslams, todėl yra priverstas baigti savo svajonių atostogas ir iškeisti jas į darbą. Tačiau darbas neskoningame pramogų parke pilnas apsisnarglėjusių vaikų ir su jais nesusitvarkančių tėvelių, apgaulingų atrakcionų bei pavojų. Vieną dieną, kai vaikinas sutinka Em (Kristen Stewart, SAULĖLYDIS), jo gyvenimas įgauna prasmę ir visai kitą pagreitį, o vasara tampa geriausia jo gyvenime. Kupinas spalvingų personažų ir žudančių garso takelių PRAMOGŲ PARKAS yra “nuotykis, kurį privalu patirti kiekvienam” (Kenneth Turan, Los Angeles Times).

   PAPILDOMA MEDŽIAGA: Ištrinti epizodai. Tai tiesiog mano gyvenimas: Kuriant filmą PRAMOGŲ PARKAS. Režisieriaus Greg Mottola ir aktoriaus Jesse Eisenberg komentarai.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Pramogų parkas DVD

     
   Įvertinimas:

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   98 items in stock

   Kaina: 2,89 € su PVM

   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (1)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 1 lojalumo tašką. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 1 tašką kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,10 €.