Pradžia Blu-ray
 • Patinka
  • Pripažintas filmų kūrėjas Christopher Nolan su tarptautine aktorių trupe sukūrė nepaprastą mokslinės fantastikos ir veiksmo filmą, kuris nuneša į keliones aplink pasaulį sapnuose. Domas Kobas (Leonardo DiCaprio) yra tikras sapnų profesionalas – jis gali iš kiekvieno besapnuojančio pasąmonės išpešti pačias vertingiausias paslaptis. Šis sugebėjimas pavertė jį ypač vertingu šnipu, bet taip pat pavertė ir bėgliu, praradusiu brangiausius žmones. Tačiau jam suteikta dar viena proga visa tai atgauti, jei pavyktų įgyvendinti tai, kas atrodė neįmanoma. Šį kartą jam reikia į svetimą pasąmonę perkelti idėją, o ne ją pavogti. Jeigu tai pavyktų, Kobas su savo komanda galėtų įvykdyti nepaprastą nusikaltimą. Tačiau jokie planai ar ekspertizės nepadės išsisukti nuo pavojingo priešo, kuris gali nuspėti kiekvieną jų žingsnį. Nuo priešo, apie kurio buvimą tik Kobas žinojo.

   PAPILDOMA MEDŽIAGA: EPIZODŲ ANALIZĖ – sužinokite, kaip Christopher Nolan, Leonardo DiCaprio ir kiti sukūrė svarbiausius filmo momentus. SAPNAI: PASĄMONĖS KINAS – ar gali sapnų pasaulis gali būti visiškai funkcionalus paralelinis pasaulis? Joseph Gordon-Levitt ir mokslininkų grupė atskleis esmines sapnų tyrimų gaires. PRADŽIA: DARBAS – filmuotas ir animacinis komiškas prologas: pamatykite įvykius, lėmusius filmo pradžią. Garso takelio pasirinkimai ir Hans Zimmer sukurtos muzikos

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Pradžia Blu-ray

     
   Įvertinimas:

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   86 items in stock

   Kaina: 15,93 € su PVM

   Pristatymas: 1-2 d.d.
   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (5)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 5 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 5 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,50 €.