Kovos klubas Blu-ray
 • Patinka
  • „Tamsiausia iš tamsiausių satyrų“ ir „tikra Amerikos klasika“ vadinamo filmo režisierius David Fincher buvo nominuotas „Oskarui“, o filme vaidinantys aktoriai Brad Pitt ir Edward Norton be abejonės žinomi kiekvienam. Norton atlieka nepaprastai įtikinantį nemigos kankinamo žmogaus, priartėjančio prie labai pavojingos ribos, vaidmenį. Susidraugavęs su niekšingu muilo pardavėju (Pitt), jis pradeda egzistencinę kampaniją, kuri atskleidžia brutalią ir primityvią vyriškumo prigimtį. Taip pat filme vaidina Helena Bonham Carter, kuri atlieka seksualios pamišėlės, išskiriančios du vyrus, vaidmenį. KOVOS KLUBAS – tai „įžūlus, išskirtinis ir kupinas adrenalino“ (Variety) filmas, po kurio kiekvienas jaučiasi nubrozdintas, primuštas ir kraujuojantis, tačiau kartu kupinas jėgų ir gyvybės.

   PAPILDOMA MEDŽIAGA: David’o Fincher’io, Brad’o Pitt’o, Edward’o Norton’o ir Helena‘os Bonham Carter komentarai. Chuck’o Palahniuk’o ir Jim’o Uhls’o komentarai. Alex’o McDowell’o, Jeff’o Cronenweth’o, Michael’o Kaplan’o ir Kevin’o Haug’o komentarai. Ypatingi trumpametražiai filmai: Smūgis į ausį: Ren Klyce ir Kovos klubo garso dizainas. Nemigos režimu. Nuotraukų galerijos: gamyba, vaizdo efektai, filmavimo aikštelė. Ištrintos ir alternatyvios scenos. Kino reklamos ir pasirodymai televizijoje. Visuomeninių paslaugų pranešimai. Muzikinis klipas. Verta aplankyti internete. Reklaminė galerija. Interviu su Edward’u Norton’u. Meno galerija.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Kovos klubas Blu-ray

     
   Įvertinimas:

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   87 items in stock

   Kaina: 14,48 € su PVM

   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (5)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 5 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 5 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,50 €.