Prestižas DVD
 • Patinka
  • Ar yra tokia paslaptis, dėl kurios žudytumėte? Šiame įelektrinančiame, įtampos kupiname režisieriaus Christopherio Nolano („BETMENAS: PRADŽIA“, „MEMENTO“) trileryje Hugh Jackmanas ir Christianas Bale‘as vaidina iliuzionistus, kurių žūtbūtiniai bandymai pranokti vienas kitą pastūmėja juos regzti mirtinas apgaules. Scarlett Johansson vaidina asistentę, kuri šiose varžybose yra ir marionetė, ir žaidėja. Nuostabūs antro plano aktoriai (įskaitant Michaelą Caine‘ą ir Davidą Bowie). Išmoninga istorija. Stulbinanti atomazga. Pamatę „PRESTIŽĄ“, norėsite jį pamatyti dar kartą. Žiūrėkite atidžiai. Ar yra tokia paslaptis, dėl kurios žudytumėte? Šiame įelektrinančiame, įtampos kupiname režisieriaus Christopherio Nolano („BETMENAS: PRADŽIA“, „MEMENTO“) trileryje Hugh Jackmanas ir Christianas Bale‘as vaidina iliuzionistus, kurių žūtbūtiniai bandymai pranokti vienas kitą pastūmėja juos regzti mirtinas apgaules. Scarlett Johansson vaidina asistentę, kuri šiose varžybose yra ir marionetė, ir žaidėja. Nuostabūs antro plano aktoriai (įskaitant Michaelą Caine‘ą ir Davidą Bowie). Išmoninga istorija. Stulbinanti atomazga. Pamatę „PRESTIŽĄ“, norėsite jį pamatyti dar kartą. Žiūrėkite atidžiai.

   PAPILDOMA MEDŽIAGA. Režisieriaus užrašai: PRESTIŽAS – kinematografinis Christopherio Nolano rankų miklumas: 5 trumpametražiai filmai apie šios juostos kūrima. PRESTIŽO menas: pastatymo nuotraukos, kostiumai/dekoracijos, užkulisių nuotraukos ir plakatų meno galerijos . Kino teatrų anonsas

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Prestižas DVD

     
   Įvertinimas:

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   97 items in stock

   Kaina: 4,34 € su PVM

   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (1)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 1 lojalumo tašką. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 1 tašką kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,10 €.