Bjaurusis Aš 3 DVD
 • Patinka
  • Filmų kūrimo kompanija „Illumination Entertainment“, sukūrusi animacines komedijas „Bjaurusis Aš“ ir „Bjaurusis Aš 2“, taip pat populiariausią 2015 m. animacinį filmą „Pakalikai“, pristato filmą „Bjaurusis Aš 3“, kuriame tęsia istoriją apie Gru, Liusę, jų nuostabias dukras Margo, Editą bei Agnesę ir pakalikus. Nesugebėjęs nugalėti Baltazaro Brato, paskutinio žmonijai grasinusio piktadario, ir dėl to išmestas iš su piktadariais kovojančios organizacijos, Gru patiria didelę tapatybės krizę. Tada pasirodo paslaptingas nepažįstamasis ir praneša Gru, kad šis turi seniai pradingusį brolį dvynį – brolį, kuris desperatiškai trokšta sekti bjauriu savo dvynio keliu. Ir tuomet buvęs didis piktadarys vėl supranta, kaip puiku būti blogu.

   Lietuvių kalba įgarsino: Šarūnas Banevičius, Darius Auželis, Dalius Skamarakas, Ineta Stasiulytė, Rūta Jonė Lynikaitė ir kt.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Bjaurusis Aš 3 DVD

     

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   76 items in stock

   Kaina: 7,99 € su PVM

   Pristatymas: 1-2 d.d.
   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (2)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 2 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 2 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,20 €.