Prekių pristatymo būdai

Internetinėje parduotuvėje www.filmuparduotuve.lt prekes galima užsisakyti bet kuriuo paros metu, siūlome pasirinkti Jums patogiausią pristatymo būdą:
I. Įsigytas prekes pristatys UAB "DPD Lietuva" kurjeriai visos Lietuvos teritorijoje per 1-5 darbo dienas.
II. Užsakymus į kitas Eurropos valstybes pristatysime AB Lietuvos paštas pagalba per 5-7 darbo dienas.
III. Nemokamai savo užsakymą galėsite atsiimti patys Vilniuje adresu M. K. Čiurlionio g. 6-18 Vilnius prieš tai gavus patvirtinimą.

Pristatymo būdasInformacijaKaina
UAB "DPD Lietuva" kurjerisPristatymas per 1-5 darbo dienas Lietuvoje teritorijoje
2,46 EUR / 8,50 Lt*
AB Lietuvos paštas tarnyba Pristatymas per 3-5 darbo dienas Europos Sąjungos šalyse3,62 EUR / 12,50 Lt**
Nemokamas atsiėmimas Vilniuje adresu M. K. Čiurlionio g. 6-18 Vilnius
Atvažiuokite atsiimti prekių gavę el. patvirtinimą. Darbo laikas: I-V 9:30-17:00 val.Nemokamai! LAIKINAI NEVYKDOMAS
* pristatymas į Kuršių Neriją 23,17 EUR / 80 Lt, nepriklausomai nuo išleistos sumos.
** yra papildomas mokestis už kiekvieną prekę.

I. Prekių pristatymas Lietuvoje

Užsakytos prekės bus pristatytos bet kuriuo Jūsų nurodytu adresu (gyvenama vieta, darbovietė ir kt.) darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. per 1-5 darbo dienas nuo apmokėjimo momento, jei užsakyme nenurodyta kitaip. Prieš tai DPD kurjeris susisieks su Jumis ir suderins pristatymo laiką. Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę, tuo atveju, jei prekių perdavimo - priėmimo metu pastebėjote siuntos išorinės išvaizdos pažeidimus, būtinai pažymėkite tai važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Vieno užsakymo pristatymo kaina Lietuvoje yra 2,46 EUR / 8,50 Lt, ši suma bus pridėta prie užsakytų prekių kainos. Perkant už 25 EUR / 86,32 Lt ir daugiau pristatymo mokestis NETAIKOMAS!

II. Prekių pristatymas Europos Sąjungos šalyse

Į Eurpos Sąjungos šalis užsakytas prekes pristatys mūsų įgaliotas vežėjas per 3-5 darbo dienas nuo apmokėjimo momento. Pašto tarnybų pristatymo sąlygos skirtingose šalyse gali skirtis. Prikėjas gaus vietinio pašto pranešimą apie jo vardu gautą siuntą, kuriame bus nurodytas pašto skyriaus ar paskirstymo punkto adresas, siuntos paėmimui. Užsakymo pristatymo kaina apskaičiuojama prie fiksuotos siuntimo kainos, kuri lygi 3,62 EUR / 12,50 Lt pridėjus kainą 0,29 EUR / 1,00 Lt už kiekvieną papildomai perkamą prekę. Pvz. Dviejų filmų pristatymas į Europos Sąjungą kainuoja 4,20 EUR / 14,50 Lt (prie 3,62 EUR / 12,50 Lt fiksuoto siuntimo mokesčio pridedame už kiekvieną filmą po 0,29 EUR / 1,00  Lt). Maksimalus užsakomų prekių kiekis į Europos Sąjungos šalis negali viršyti 20 vnt. vienam užsakymui.

III. Nemokamas prekių atsiėmimas (Iki 2018.08.01 DĖL TECHNINIŲ KLIŪČIŲ NEVYKDOMAS)

Norėdami užsakymą gauti greičiau ir nemokėti už prekių pristatymą, galite atvykti į internetinės parduotuvės www.filmuparduotuve.lt būstinę. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys ir pasirinkti Jums patogesnį apmokėjimo būdą - pavedimu arba grynais pinigais atsiėmimo metu. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 14 darbo dienų po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas, apie tai informuosime Jus el. paštu. Atvykus atsiimti užsakymo į mūsų būstinę, būtina nurodykite užsakymo numerį ir turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Užsakytas prekes galite atsiimti Vilniuje adresu M. K. Čiurlionio g. 6-18 Vilnius gavus patvirtinimą. Dėmesio, dėl galimo laikino išvykimo, rekomenduojame prieš atvykstant susisiekti nurodytu kontaktiniu telefonu.
Darbo laikas: I-V 9:30 – 17:00 val.


IV. Prekių grąžinimas

CD, DVD ir Blu-ray diskai, kuriuose įrašyti filmai, kompiuteriniai žaidimai, muzika su gamybiniu audio ar vizualiniu broku per 14 darbo dienų nuo pristatymo Jums dienos gali būti grąžinti mums atgal. Tokiu atveju gamybinį broką turinti prekė pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Gavę tokią prekę prašome susisiekti telefonu su mūsų aptarnavimo centru arba užpildyti pretenziją esančią kontaktų skiltyje.
Kokybiški CD, DVD ir Blu-ray diskai, kuriuose įrašyti filmai, kompiuteriniai žaidimai, muzika vadovaujantis LR ūkio ministro 2012 metų kovo 15 dienos įsakymo Nr. 4-243 17 punktu gali būti grąžinami tik pardavėjui sutikus. Detalesnės informacijos susijusios su prekių pristatymu ir grąžinimu ieškokite internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklių IIIV ir IX skyriuose.