Karo žirgas DVD
 • Patinka
  • Legendinio režisieriaus Steveno Spielbergo epinis nuotykių filmas KARO ŽIRGAS – tai pasaka apie neįtikėtiną ištikimybę, viltį ir tvirtybę. Jaudinanti istorija prasideda nuo artimos žirgo Džojaus ir jo trenerio Alberto draugystės. Karui išskyrus geriausius draugus, pasakojama apie įspūdingą žirgo kelionę, jam besikeičiant ir įkvepiant visus sutiktuosius. Kupinas efektingų vaizdų ir papildytas niekur nerodytu priedu – KARO ŽIRGAS – tai ne tik „tikras filmas – šedevras“ (Rex Reed, The New York Observer), bet ir viena labiausiai jaudinančių istorijų apie draugystę, kuri kada nors buvo sukurta.

   PAPILDOMA MEDŽIAGA: karo žirgas: žvilgsnis – galimybė patyrinėti stulbinantį filmo karo žirgas pasaulį su jo kūrybine grupe, įskaitant režisierių/prodiuserį Steveną Spielbergą, produkcijos dizainerį ricką Carterį, kostiumų dizainerę Joanną Johnston ir fotografijos režisierių Januszą Kaminskį.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Karo žirgas DVD

     
   Įvertinimas:

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   93 items in stock

   Kaina: 7,24 € su PVM

   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (2)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 2 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 2 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,20 €.