Betmenas: Pradžia Blu-ray
 • Patinka
  • Pripažintas režisierius Christopher Nolan tyrinėja legendinio tamsos riterio kilmę. Po tėvų nužudymo viskuo nusivylęs paveldėtojas Briusas Veinas (Christian Bale) keliauja ieškodamas būdo, kad galėtų kovoti su neteisybe. Su patikimo draugo Alfredo (Michael Caine), detektyvo Džimo Gordono (Gary Oldman) ir jo pagalbininko Lucijaus Fokso (Morgan Freeman) pagalba, Veinas grįžta į Gotamą ir išlaisvina savo antrąjį AŠ: Betmeną, kaukėtą kovotoją, naudojantį savo jėgą, protą ir puikius ginklus, kad nugalėtų blogį.

   DAUG YPATINGŲ PRIEDŲ: • Prasideda: Betmenas pradeda parodiją. Reklaminis kino filmukas. Betmenas – kelionė prasideda: koncepcija, dizainas ir kūrybinis filmo procesas. Suteikiant formą mintims ir kūnui: stebėkite kaip Christian Bale virsta Betmenu. Iškyla Gotamo miestas: tapkite miesto ir viso kito sukūrimo liudininkais. Apsiaustas ir gobtuvas: naujojo Betmeno kostiumo sukūrimas. Betmenas – akrobatas: dar kartą išrastas betmobilis. Kelias į atradimą: žvilgsnis į pirmąją filmavimo savaitę darganotose ir atokiose Islandijos vietovėse. Gelbstint Gotamą: miniatūros, CGI ir persekiojimo scenų efektai. Betmeno kilmė: žvilgsnis į tamsos riterio įsikūnijimą ir jo įtaką filmui. Konfidencialūs dokumentai: atraskite faktus ir istorijos dalis, kurių nepamatysite filme. Galerija. Tamsos riterio IMAX prologas.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Betmenas: Pradžia Blu-ray

     

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   96 items in stock

   Kaina: 14,48 € su PVM

   Pristatymas: 1-2 d.d.
   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (5)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 5 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 5 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,50 €.