Žaislų istorija 3 Blu-ray
 • Patinka
  • Studijos Disney•Pixar filmų kūrėjai pristato nepaprastą filmą visai šeimai, kuris sujaudins ir pralinksmins kiekvieną, prisėdusį prie televizoriaus!

   Filme ŽAISLŲ ISTORIJA 3 Vudis (įgarsino Tom Hanks), Bazas (įgarsino Tim Allen) ir likusi žaislų komanda patiria įvairiausių nuotykių kartu su naujais plastikiniais ir pliušiniais žaislais: Barbės antrąja puse Kenu (įgarsino Michael Keaton), ežiuku (įgarsino Timothy Dalton) bei braškėmis kvepiančiu meškiuku (įgarsino Ned Beatty). Tai „didžiausia, geriausia ir labiausiai jaudinanti ŽAISLŲ ISTORIJA iš jų visų“ (Access Hollywood, Scott Mantz).

   Berniukui Endžiui užaugus ir susiruošus išvažiuoti į koledžą, Vudis, Bazas, Džesis ir visi kiti Endžio ištikimieji žaislai ima nerimauti dėl savo ateities. Tačiau netyčia papuolę greta šiukšlių konteinerio jie netikėtai patenka į vaikų darželį, kur sutinka naujų draugų ir patiria daugybę nuotykių!

   Šiame Blu-ray diske rasite ištisas valandas papildomos medžiagos, taip pat ir trumpametražį Pixar filmuką DIENA IR NAKTIS!

   PAPILDOMA MEDŽIAGA

   • „Diena ir naktis“

   Bazo misija: nuotykių mokslas

   ŽAISLAI! Žvilgsnis į mylimus filmo ŽAISLŲ ISTORIJA 3 žaislus.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Žaislų istorija 3 Blu-ray

     

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   2 items in stock

   Kaina: 15,99 € su PVM

   Pristatymas: 2-5 d.d.
   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (5)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 5 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 5 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,50 €.