Rokenrola Blu-ray
 • Patinka
  • „Man priklauso šis miestas“ – vis kartoja Lenis Koulas. Tačiau išlaikyti tokį kapitalą senamadiškajam Londono gangsteriui (Tom Wilkinson) darosi per brangu. Ir štai į Londoną atsikrausto dar turtingesnis mafijos bosas iš užsienio, atnešantis naujų vėjų – apstatyta upės pakrantė vilioja didelius pinigus... Taigi pridėkime smulkią žuvelę (Gerard Butler) su šutve tokių pačių, manančių, jog gali suktis abiejose barikados pusėse ir tapti stambiomis žuvimis. Tarytum dar nebūtų gana veiksmo, prisijungia šalta it ledas buhalterė (Thandie Newton), rokeris, kuris apsimeta mirusiu, kad pakeltų savo įrašų kainą, pora muzikos magnatų (Jeremy Piven ir Chris Bridges), dingęs paveikslas ir pamišęs pinigų ir raumenų šokis, besitęsiantis per visą filmą. Būtent toks koktelis ir yra tikrasis ROKENROLA.

   PAPILDOMA MEDŽIAGA: Režisieriaus / scenaristo Guy Ritchie ir Mark‘o Strong‘o komentarai. Papildomas epizodas. Vyrukai, paukštukai ir kyšiai: ROKENROLOS viduje.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Rokenrola Blu-ray

     

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   98 items in stock

   Kaina: 14,48 € su PVM

   Pristatymas: 1-2 d.d.
   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (5)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 5 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 5 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,50 €.