Sangailės vasara DVD
 • Patinka
  • Apdovanotas už geriausią režisūrą prestižiniame „Sundance“ festivalyje, puikiai įvertintas Europoje ir pripažintas geriausiu Lietuvos filmu 2015 metų „Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose, žaismingas ir nuoširdus pasakojimas nukels į svaigias vasaros dienas. 
   Septyniolikmetė Sangailė (aktorė Julija Steponaitytė) mėgaujasi paskutinėmis moksleivės vasaros atostogomis tėvų viloje ant ežero kranto. Uždaro būdo mergina svajoja pilotuoti akrobatinį lėktuvą, tačiau – likimo ironija – bijo aukščio. Sangailės gyvenimas ima keistis, kuomet ji aviacijos šventėje susipažįsta su Auste (akt. Aistė Diržiūtė) – gyvenimo džiaugsmu trykštančia savo bendraamže ir visiška priešingybe. Susidraugavę merginos viena kitai pamažu atskleis iki tol nepažintus požiūrius, pojūčius ir mintis. Austės dėka Sangailė išmoks svarbiausią savo gyvenimo pamoką: svajonės gali užauginti mums sparnus, bet norėdami skristi, privalome įveikti savo baimes.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Sangailės vasara DVD

     

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   40 items in stock

   Kaina: 6,99 € su PVM

   Pristatymas: 1-2 d.d.
   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (2)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 2 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 2 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,20 €.