Ledynmetis 3. Dinozaurų eros pradžia Blu-ray
 • Patinka
  • O jau manėm, kad jie nebegali būti linksmesni… Mylimi priešistoriniai draugužiai iš filmų LEDYNMETIS ir LEDYNMETIS: EROS PABAIGA sugrįžo naujoje nepaprastoje animacinėje komedijoje, kuri tikrai patiks visiems. Šį kartą Menis ir smagioji jo šutvė atranda prarastąjį žiauriai linksmų dinozaurų pasaulį, kuriame tenka gelbėti Sidą nuo pakvaišusio dinozauro. Tuo tarpu priešistorinė voverė Skretas įsimyli gražiąją Skretę. Tačiau ar ji stengiasi pavergti jo širdį, ar tik pavogti jo riešutą? LEDYNMETIS 3: DINOZAURŲ EROS PRADŽIA – tai jaudulys ir mamutiškas juokas kiekvienam!

   PAPILDOMOS MEDŽIAGOS GRIŪTIS TIK BLU-RAY! Filmo kūrėjų komentarai. Nepabaigtos ištrintos scenos. Ekspedicija – susitikite tikrus gyvūnus, išnykusius per ledynmetį. Dingęs pasaulis – linksmas žvilgsnis į dinozaurų kūrybą. „Walk the Dinosaur“ muzikinis klipas. Skreto filmukai.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Ledynmetis 3. Dinozaurų eros pradžia Blu-ray

     
   Įvertinimas:

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   96 items in stock

   Kaina: 14,48 € su PVM

   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (5)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 5 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 5 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,50 €.