Ratai DVD LT
 • Patinka
  • Originalus pav.: Cars
   Režisierius: Joe Ranft, John Lasseter
   Išleidimo data: 2006
   Šalis: JAV
   Filmo trukmė: 112 min.
   Garsas: lenkų, latvių, rusų, lietuvių, anglų
   Subtitrai: anglų, lietuvių, lenkų, rusų, latvių
   Amžiaus cenzas: V - įvairaus amžiaus žiūrovams
   Formatas: DVD
   Ekrano dydis: 16:9 (1.85:1)
   Regionas: 5, 2
   Diskų skaičius: 1
  • Žymieji „ŽAISLŲ ISTORIJOS“, „NEREALIŲJŲ“ ir „ŽUVIUKO NEMO“ kūrėjai pristato dinamišką nuotykių komediją, kuri parodo, kad gyvenime svarbu kelionė, o ne finišo linija. Karštakošis naujokas lenktynių automobiliukas Žaibas Makvynas gyvena greitai, kol per svarbiausias savo gyvenimo lenktynes susiduria su kliūtimi. Įstrigęs Radiatoriškėse, pamirštame miestelyje šalia senojo 66 kelio, jis susipažįsta su Sale, Bruoliu, daktaru Hadsonu ir kitais keistais veikėjais, kurie padeda jam suprasti, kad gyvenime svarbu ne vien prizai ir šlovė. Su stulbinančiu garso takeliu ir jaudinančia papildoma medžiaga, taip pat ir išskirtiniu filmuku „Bruolis ir vaiduokliška šviesa“, „RATAI“ suteiks nevaržomo malonumo visiems.

   Filmą įgarsino: Leonardas Pobedonoscevas, Inga Jankauskaitė, Gediminas Girdvainis, Vytautas Rumšas, Arvydas Dapšys, Andrius Žebrauskas, Rimantas Bagdzevičius, Dainius Svobonas, Galina Dauguvietytė, Saulius Sipaitis, Larisa Kalpokaitė, Vytautas Taukinaitis.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Ratai DVD LT

     

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   Kaina: 16,99 € su PVM

   Pristatymas: This product is no longer in stock
   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (6)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 6 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 6 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,60 €.