Mes už Lietuvą DVD
 • Patinka
  • Krepšinio šalyje - šventė. Lietuvoje, vienintelėje šalyje pasaulyje, kur krepšinis vadinamas „nacionaline religija", vyksta svarbiausias metų krepšinio renginys - Europos krepšinio čempionatas. Žiniasklaidos atstovai rinktinę apgaubė dėmesiu, o kiekvieną pasirodžiusią žinią aptarinėja visi - nuo moksleivių iki aukščiausių valstybės pareigūnų.

    Akys nukreiptos į juos - nacionalinės rinktinės krepšininkus. Jie - pagrindiniai herojai ir vienybės simboliai. Tačiau kas verda jų pačių širdyse? Kaip krepšininkai lieja prakaitą treniruotėse? Išgyvena patirtas traumas, pokštauja, užsiveda kovai ar malšina skausmą vaistų injekcijomis?

    Nepaisant visko prieš kiekvienas rungtynes jie sustoja ratu. Skambūs kapitono žodžiai: „Mes už...", komandos pritariantys šūksniai: „Lietuvą!". Ir visi - į kovą.

    Nesurežisuoti unikalūs kadrai iš rūbinės, atviri krepšininkų pokalbiai apie nematomą rinktinės pusę, sirgalius ir mylimiausią darbą - krepšinį. Iš taip arti Lietuvos rinktinės dar niekas nematė. „Mes už... Lietuvą!" - pirmasis dokumentinis filmas apie krepšinio rinktinės užkulisius.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Mes už Lietuvą DVD

     
   Įvertinimas:

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   6 items in stock

   Kaina: 5,99 € su PVM

   Pristatymas: 1-3 d.d.
   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (2)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 2 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 2 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,20 €.