Versmė DVD
 • Patinka
  • Šis režisieriaus Darreno Aronofsky (“REQUIEM SVAJONEI”, “PI”) filmas pasižymi neįtikėtinu operatoriaus darbu ir stipria Hugh Jackmano ir “Oskaro”® laureatės Rachel Weisz  vaidyba. Jis pasakoja, kaip vienas žmogus ieškojo “Gyvybės medžio”, kuris suteiks amžiną gyvenimą ir išgelbės nuo vėžio merdinčią jo žmoną XXI-ame amžiuje. Tūkstantį metų Tomas Kreo (Jackmanas) gyveno tris lygiagrečius gyvenimus – kaip XVI-o amžiaus konkistadoras Tomas, XXI-o amžiaus daktaras Tomas Kreo ir XXVI-o amžiaus astronautas Tomis Kreo. Visi jie turi tą patį tikslą – išgelbėti mylimą moterį. Ši istorija apie nemarią meilę. Gyvendamas šiuos gyvenimus Tomas geriau supranta meilę, gyvenimą, žmogaus prigimtį ir savo paties mirtingumą. Šis meilės ryšys įveikia laiką.

   PAPILDOMA MEŽIAGA: Gyvenimas laive – pailginta iškirpta dalis. VERSMĖJE: mirtis ir atgimimas – šešių trumpametražių dokumentinių filmų, pasakojančių apie įvairius filmo kūrimo etapus, galerija.

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Versmė DVD

     
   Įvertinimas:

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   1 item in stock

   Kaina: 8,99 € su PVM

   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (3)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 3 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 3 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,30 €.