Džonas Karteris DVD
 • Patinka
  • „Oskarą“® laimėjęs filmų kūrėjas Andrew Stanton (geriausias animacinis pilnametražis filmas, WALL•E. Šiukšlių princo istorija, 2008 m.) pristato DŽONĄ KARTERĮ veiksmo ir nuotykių filmą, kurio veiksmas vyksta paslaptingoje ir egzotiškoje planetoje Barsume (Marse). Filmas sukurtas pagal rašytojo Edgaro Rice Burroughs klasikinį romaną apie Džoną Karterį – karo nualintą buvusį kapitoną, kuris nepaaiškinamai perkeliamas į Marsą ir nenoromis įtraukiamas į milžinišką konfliktą. Ant išnykimo ribos balansuojanti planeta sužadino Karterio žmogiškumą, nes jis suprato, kad jos likimas yra jo rankose. Filmas kupinas stulbinančių vaizdo efektų, nepaprastų asmenybių ir piktadarių, juk Džonas Karteris – didvyriškas ir įkvepiantis nuotykis, pažadinsiantis kiekvieno vaizduotę.

   PAPILDOMA MEDŽIAGA: 100 filmo kūrimo metų – istorija apie rašytojo Edgaro Rice Burroughs kūrinio kelionę nuo išleidimo iki ekranizavimo. Garso komentarai su filmo kūrėjais

  Rasti 0 atsiliepimai

   Parašykite atsiliepimą filmui Džonas Karteris DVD

     
   Įvertinimas:

   Vardas


   Antraštė


   Tekstas


   Captcha

    

   93 items in stock

   Kaina: 7,24 € su PVM

   Neradote ieškomo filmo?

   Taškai už prekę (2)

   Pirkdami šią prekę Jūs gausite 2 lojalumo taškus. Už visas krepšelyje esančias prekes gausite 2 taškus kuriuos galėsite išversti į nuolaidų kuponą. 0,20 €.