Atsiskaitymo būdai

Internetinė parduotuvė www.filmuparduotuve.lt suteikia galimybę atsiskaityti Jums priimtiniausiu ir būdu:
I. Atsiskaitymas banko pavedimu.
II. Atsiskaitymas per "Mokėjimai.lt" sistemą.
III. Atsiskaitymas per PayPal sistemą
 
I. Atsiskaitymas banko pavedimu
Apmokėjimo žingsnyje pasirinkite mokėjimo pavedimu būdą ir tiesiog perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti www.filmuparduotuve.lt užsakymo numerį, kurį sugeneruos programa. Informaciją apie visus savo užsakymus galite pasitikslinti skiltyje užsakymų istorija. Atlikdami bankinį pavedimą suveskite žemiau nurodytus duomenis ir pasirinkite vieną iš dviejų mūsų banko sąskaitų:

Gavėjas: UAB „FILMSHOP“
Bankas: AB „Swedbank“
A/s: LT42 7300 0100 8278 4435
Bankas: AB SEB bankas
A/s: LT42 7044 0600 0621 5296
Gavėjo kodas: 300004076
Mokėjimo paskirtis: Reikia nurodyti užsakymo numerį

II. Atsiskaitymas per "Mokėjimai.lt" sistemą
Pasirinkę už prekes apmokėti šia sistema, Jūs greitai ir saugiai atliksite apmokėjimą. "Mokejimai.lt" sistema už Jus suformuos užsakymą, suves visus reikiamus laukelius. Jums tereiks vadovautis nuorodomis ir įprastai atlikti mokėjimą. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime nedelsiant ir pradėsime ruošti užsakymą. Šiuo metu Mokejimai.lt sistema aptarnauja visų didžiųjų bankų klientus.
 
III. Atsiskaitymas per PayPal sistemą
Mūsų elektroninė parduotuvė prisijungė prie tarptautinės PayPal atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis sistemos. Atsiskaityti galite visomis kreditinėmis Visa, Mastercard ir American Express mokėjimo kortelėmis. Apie įvykdytą apmokėjimą Jūs būsite informuoti el. laišku. Gavę pranešimą iš PayPal sistemos apie Jūsų atliktą pavedimą, mes iškart pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.